Načítavam...
SlovenskýEnglishFrançais

Jozef Majera
Headhunter

REFERENCIE

      Ochrana informácií o mojom klientovi je dôležitá vzhľadom k tomu, že oslovujem a vyhľadávam kandidátov, ktorí sú predovšetkým v zamestnaneckom pomere, nevyhľadávajú aktívne nové miesto pracovného pôsobenia. Nepovažujem za vhodné zdieľať iným spoločnostiam, že môj klient uprednostnil zamestnať najlepších ľudí z odboru alebo od konkurencie. Ľudské zdroje sú tým činiteľom, ktoré odlišujú dobrú výkonnu firmu od  tej, ktorá má alebo bude mať problémy naplniť svoju víziu.
Mojou najlepšou referenciou je, že neposkytujem žiadne referencie.
Ak sa klient rozhodne použiť moje služby, nájde dostatok informácii o mojej činnosti a spôsobe práce (životopis, publikované články a podobne, web stránky www.headhunteri.sk  a www.recruiteri.sk). 

Klient má možnosť vybrať si zo stoviek aktívnych headhunterských a personálnych agentúr, ich aktuálny zoznam s uvedením web stránok  je uvedený na www.recruiteri.sk/sk/agentury, môže si tam zadať miesto pôsobenia danej agentúry. Alebo si môže pozrieť i konkrétne charakteristiky recruiterov a headhunterov na www.recruiteri.sk/sk/recruiteri